Kambariai ir Kainos / EN RU

Vilniaus senamiesčio viešbutis „Dvaras“ savo svečiams siūlo 8 klasikinio stiliaus kambarius. 4 žvaigždučių viešbutyje nėra vienodų kambarių – visi unikalūs. Pro kelių kambarių langus atsiveria įspūdingi Vilniaus Gedimino pilies ir Arkikatedros vaizdai.
 
Jaukiame „Dvaro“ viešbutyje yra 2 liukso apartamentai, 3 dviviečiai kambariai (vienas iš jų su atskiromis lovomis) bei 3 vienviečiai kambariai. Kambariuose yra palydovinė televizija, plokščiaekranis televizorius, mini baras, bevielis interneto ryšys, telefonas, seifas, plaukų džiovintuvas. Viešbučio Vilniaus centre vanduo yra filtruojamas, vonios kambariuose šildomos grindys. Individualiai valdomas oro kondicionavimas ir šildymas – visuose viešbučio kambariuose. Liukso apartamentuose gali būti išskleidžiama papildoma sofa-lova papildomam svečiui.
 
Kad kiekvienas klientas pajustų individualų dėmesį, viešbučio kambariams suteikti vardai, sukuriantys ypatingą interjerą, atmosferą. Du liukso apartamentai pavadinti „Vanilės“ ir „Cinamono“ kambariais užburia savo aromatais. Čia apsistojusiems svečiams yra dovanojamas ne tik išskirtinis dėmesys, bet ir butelis vyno.
Trys dviviečiai kambariai pavadinti - „Imbiero“, „Šokolado“  ir „Migdolų“ vardais. Šių kambarių gyventojai pasitinkami su arbata ar kava bei saldžia staigmena.
Trys vienviečiai kambariai taip pat nenusileidžia nei interjeru, nei pasitikimo dovanomis. „Citrinos“, „Levandų“ ir „Kavos“ kambariuose svečių laukia citrinų, levandų ir kavos staigmenos bei pasitikimo kava ar arbata.
 Viešbučio restorano „Dvaras“ darbuotojai pageidaujant maistą (pusryčius ir kt.) pristato į kambarius.

Viešbučiui suteikta keturių žvaigžducių kategorija.

Kambarių kainos

Kambario tipas 04.01 - 10.31 11.01 - 03.31*
Vienvietis  92 €  80 €
Dvivietis 108 €  95 €
Liukso apartamentai 138 €  125 €

 

* Į kambarių kainas įskaičiuoti pusryčiai bei PVM. Gruodžio 31d. - sausio 2 d. kambariams yra taikomos balandžio 1 d. - rugpjūčio 31 d. kainos.